DĚTSKÉ ŠATY NA SVATBU - šaty pro družičku a chlapecké obleky Praha

V rámci komplexních služeb našeho svatebního salonu DD MODELS v Praze 5 nabízíme i šaty pro družičky a chlapecké obleky pro mládence. 

Děti v roli družiček a mládenců působí ve společenském oblečení velmi roztomile. Dovolte jim, aby rozveselili Vaše svatební fotografie a oblečte je do stylového oblečení, které bude ozdobou svatby společně s nevěstou a ženichem.

Některé střihy dětského oblečení máme ve více kusech. Pokud máte na svatbě více dětí, můžete je obléknout do stejného oblečení.

 

Šaty pro krásnou družičku

Dívčí šaty máme ve velikostech 92 až 164. Šaty jsou v bílé nebo smetanové barvě. Pokud je potřeba šatičky sladit s nevěstou, je možné doplnit je například barevnou stuhou nebo mašlí, aby vše bylo dokonalé. Pro družičky máme také vhodné doplňky, kabelky, ozdoby do vlasů, různé sponky či skřipečky.

Exkluzivní, módní, klasické, elegantní i extravagantní.Přesně takové šaty pro děti najdete v našem svatebním salonu v Praze 5.

Při výrobě šatů jsou používány kvalitní materiály a drahé krajky.  Šaty jsou ozdobeny korálky, kvítky, stuhami, mašlemi či ručními výšivkami a každá slečna se v nich bude cítit jako malá princezna.

 

Chlapecké obleky pro správného elegána

Pro chlapce máme obleky od velikosti 92 do 176.

V menších velikostech půjčujeme také vesty a kalhoty, pro větší děti máme k dispozici celý komplet, sako, kalhoty a vesta.

Dětské kravaty, motýlky a košile jsou samozřejmostí. 

 

Dětské šaty půjčujeme na 1 - 3 dny.

Cena šatů pro družičky:        300 Kč - 1500 Kč
Cena šatů pro mládence:     800 Kč - 1500 Kč