Půjčovna & Prodej SVATEBNÍCH ŠATŮ V PRAZE

Již pouze  do 15.12.2018 SLEVA 50% a více na vybrané svatební šaty v našem salonu (více: svatební šaty výprodej). K šatům svatební podvazek jako DÁREK.

Zkoušení svatebních šatů BEZ POPLATKU

V našem svatebním salonu v Praze 5 Vám nabízíme svatební a společenské šaty od předních světových výrobců k zapůjčení i k prodeji.
 

Novinka! Španělská značka svatebních šatů San Patrick

Nově nyní nabízíme exkluzivní španělskou značku svatebních šatů San Patrick, která mezi nevěstami patří k nejvyhledávanějším. V současné době nabízíme tyto šaty za velmi výhodnou cenu pronájmu ve výši 12 900 Kč (klasicky se tato cena pohybuje okolo 20 000 Kč a výše). Tyto šaty jsou v barevném provedení off-white, tedy světlé smetanové barvě.

Přijďte se přesvědčit samy, že krása a kvalita těchto šatů je opravdu vynikající. 

Svatební šaty od předních evropských výrobců

V našem svatebním salonu nabízíme svatební šaty od předních evropských výrobců. Exkluzivní značku San Patrick a další známé značky jako jsou MS Moda, Gala, a  jako jsou MS Moda, Gala a Marieta. U těchto značek jsou ceny pronájmu nižší než u značky San Patrick, avšak jejich kvalita materiálu a provedení jsou stále prvotřídní. Ceny půjčení těchto šatů se pohybují okolo 8 000 Kč.

Svatební šaty jako hlavní symbol svatby

Naše nabídka zahrnuje velké množství střihů i provedení svatebních šatů. Proto věříme, že si v našem svatebním salonu v Praze 5 vybere každá nevěsta šaty přesně podle jejích představ. Navštivte náš salon DD MODELS včas, abyste si i Vy stihla zarezervovat či vybrat své svatební šaty!

Cena pronájmu svatebních šatů:    8 000 Kč - 18 000 Kč
Cena prodeje svatebních šatů:       15 000 Kč - 45 000 Kč