facebook instagram

SVATBA PODLE ROČNÍCH OBDOBÍ - KAŽDÁ DOBA MÁ SVÉ KOUZLO

08.03.2019

Svatba vždy představuje výjimečnou událost v životě dvou lidí. Na její atmosféře se podílí celá řada faktorů, kromě jiného sehrává důležitou roli i roční období, ve kterém se koná. Právě ono totiž může silně ovlivnit styl, ve kterém se veselka ponese. Ideální čas pro její uspořádání neexistuje, každá roční doba má totiž své nezaměnitelné kouzlo.

Svěží jaro

Svatba na jaře je svěží a plná barev, příroda se probouzí ze zimního spánku, vše roste, pučí, kvete. Výzdobu laďte do odstínů zelené, modré či žluté a hlavně nezapomeňte na květiny, které můžete naaranžovat na stoly. Parádu však udělají také ve vašich vlasech, poslouží jako skvělé oživení - v kadeřnictví jistě budou vědět, jak je zakomponovat do vašeho účesu. Pokud jde o svatební líčení zde vsaďte na jemné pastelové odstíny, které podtrhnou vaši přirozenou krásu.

Letní klasika

Letní svatba představuje pro mnoho snoubenců jasnou volbu. Krásné počasí, dlouhé slunné dny a teplé večery vykouzlí tu správnou atmosféru a stanou se ideální kulisou pro vstoupení do manželského svazku. S létem jsou neodmyslitelně spjaty syté, veselé a zářivé barvy, ve výzdobě se tak nebojte zkoušet odvážnější kombinace.Svatební šaty volte lehké, vzdušné, klidně mohou i hodně odhalovat, v takovém případě však věnujte zvýšenou pozornost péči o svůj zevnějšek. Budete-li mít místo klasických střevíčků otevřené boty, pak určitě nepodceňte kvalitní péči o nohy, tedy pedikúru. Pokud jde o líčení, mělo by být především dostatečně kvalitní, aby odolalo nejen případným slzám štěstím, ale především letnímu parnu.

Barvami hýřící podzim

Veselka na podzim nabízí také spoustu krásných scenérií. Příroda hraje sytými a zemitými barvami, převládají tóny hnědé, oranžové, tmavě zelené. Tato doba je ideální pro experimentování, nebojte se sáhnout po netradičních odstínech svatebních šatů. Upřednostňujete-li nesmrtelnou bílou klasiku, pak ji alespoň ozvláštněte barevnými doplňky, které vás rozzáří. Co třeba manikúra v bordó nebo zářivě oranžové?

Jiskřivě čistá zima

Veselka v zimě je jedinečná, originální a kouzelná. Vytváří tak ideální atmosféru pro odstartování vaší společné životní pohádky. Abyste vypadala jako nádherná zimní královna, musíte věnovat pozornost nejen výběru svatebních šatů, ale především péči o svou pleť a vlasy. V tomto mrazivém počasí totiž dostávají pořádně zabrat,v předstihu proto zavítejte do kosmetického salonu, kde se o vás náležitě postarají. Tak, nechte probudit vaši krásu!

Facebook Instagram