Pánské obleky z DD Models Praha - obleky, které Vám padnou

AKCE: PRODEJ PÁNSKÝCH OBLEKŮ SE SLEVOU 50% - NOVÁ CENA JIŽ OD 2 900,- Kč
 
 

Půjčovna a prodejna pánských obleků Praha 5

V našem svatebním salonu DD MODELS v Praze 5 si můžete pánské obleky zapůjčit nebo koupit.  Naše nabídka zahrnuje velký výběr klasických černých obleků, ale i svatební obleky a obleky šité na slavnostní události. Najdete u nás také pánské obleky v netradičních a slavnostních světlých barvách bílá, champagne či smetanová.

Pro slavnostní příležitosti si u nás můžete vybrat smokingy s jejich nezbytnými doplňky jako jsou smokingové pásy, motýlky a kapesníčky. 

 

Stylové doplňky k pánským oblekům

Dále si v našem svatebním salonu v Praze 5 můžete vybrat a Váš oblek zpestřit různými doplňky v podobě barevných vest a kravat, motýlků i košil v mnoha barvách. S výběrem Vám rády pomohou naše vyškolené asistentky.

 

Oblek dokonale sladěný s nevěstou

Velkou výhodu u nás mají páry, které se rozhodly obléci se na svatbu právě v našem svatebním salonu - a to oba dva. V salonu Vám poradíme s výběrem pánských obleků, u kterých se při volbě barvy budeme inspirovat šaty, které si vybrala nevěsta. Tím bude zajištěn naprosto perfektní soulad mezi novomanželi, který si každá žena přeje.

Pokud rádi ctíte pravidlo, že ženich by měl vidět nevěstu v šatech až při svatbě, můžeme se samozřejmě domluvit na zkoušce šatů i pánského obleku zvlášť. Stačí zavolat a naše asistentky Vám rády výjdou vstříc s každým Vaším přáním, jelikož náš cíl je Vaše spokojenost.

 

Pánské obleky i ve Vaší velikosti!

Naši nabídku pánských obleků neustále rozšiřujeme a doplňujeme. Nejvíce žádané modely pánských obleků máme v celé velikostní řadě,takže i když nemáte konfekční postavu, můžeme Vám nakombinovat oblek z více velikostí, délku kalhot Vám samozřejmě upravíme.

Obleky nabízíme ve velikostech 44 až 62. Pokud je třeba, menší úpravy provádíme zdarma, větší úpravy za malý poplatek.
V níže uvedené fotogalerii vidíte pro inspiraci jen zlomek naší celkové nabídky pánských obleků.

 

Cena  zapůjčení obleku:     1 900 Kč - 4 500 Kč
Cena  zakoupení obleku:    2 900 Kč - 6 900 Kč