PŮJČOVNA & PRODEJ plesových a společenských šatů Praha

PLESOVÉ ŠATY KOLEKCE 2019 + DÁREK (náhrdelník a náušnice s kameny Swarovski)

Půjčovna a prodejna plesových a společenských šatů Praha 5

V našem svatebním salonu DD MODELS v Praze 5 si můžete půjčit či zakoupit nejen svatební, ale i plesové a společenské šaty. Šaty půjčujeme na 1 - 3 dny.

Plesové šaty podle posledních trendů pro každou postavu

Plesové a společenské šaty nabízíme v mnoha provedeních i střizích. Vybrat si můžete z honosných plesových šatů s nabíranými sukněmi, splývavých plesových šatů i šatů uplých, které se hezky obepnou kolem těla a zvýrazní Vaši figuru.

Velký výběr barev šatů je samozřejmostí. Pro tento rok jsou aktuálním trendem šaty splývavé, v jemně pastelových či naopak velmi výrazných jasných barvách. Šaty působí svěžím dojmem a jsou lehce zdobeny jemnými kamínky či výšivkou. Velmi módní jsou holá záda, případně jen úzká ramínka.

Milovnice velkých rób také nepřijdou zkrátka. Na velké akce typu Ples v Opeře, maturitní ples a jiné podobné akce jsou vhodné šaty princeznovského typu, tedy šaty se širokou sukní, ať už hladkou nebo s volánky.

Úzké šaty obepínající postavu si mohou dovolit hlavně ženy a dívky se štíhlou postavou, kde jejich ladné křivky ještě více vyniknou.

Profesionální poradenství s výběrem plesových šatů

V našem svatebním salonu v Parze 5 najdete nejen mnoho druhů a střihů společenských šatů, ale také radu a pomoc při jejich výběru. Bude se Vám věnovat vyškolený personál, který pro vás vybere šaty, ve kterých budete vypadat nádherně a svůj velký den si opravdu užijete. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Pronájem společenských šatů    500 - 4900 Kč
Prodej společenských šatů         900 - 9000 Kč