facebook instagram

ORIGINÁLNÍ NEVĚSTA? „ZAHALTE“ SE DO VINTAGE STYLU!

08.03.2019

Sezona svateb je v plném proudu. Pokud i vy plánujete veselku a přemýšlíte, jak ji zařídit tak, aby byla krásná, uvolněná a přirozená, ale zároveň nevyústila v žádný kýč, pak ji zorganizujte ve vintage stylu. A uvidíte, že nebudete litovat.

Inspirujte se minulostí

Vintage styl je v současnosti velice moderní, inspiruje se hlubší minulostí a odráží sentiment i luxus starých časů. Uspokojí každou nevěstu, která touží po eleganci, romantice i originalitě. Ve svatebních salonech najdete úchvatné modely šatů, které jakoby vypadly z minulého století - jednoduché splývavé s romantickou krajkou, nadýchanou spodničkou, nabíranými rukávy, volány, zahalující, a přesto rafinovaně svůdné.

Vsaďte na přirozenost

Podle dobové módy si nechte vytvořit účes i svatební líčení. Make-up by měl být jemný a v něžných barvách. Perfektně upravené vlasy jsou základem, proto jim věnujte dostatek času. Zaslouží si více péče než jen den před svatbou, obzvlášť pokud jsou příliš poškozené nebo krepaté. Do formy je můžete dostat pomocí brazilského keratinu, který má takřka zázračné účinky. Účes můžete dozdobit správně zvolenými sponkami, ozdobami a doplňky, skvěle vypadají třeba živé květy nebo květinové čelenky. Zapomenout byste naopak měli na vyčesané, komplikované drdoly, prim hraje přirozenost a neformálnost. V kurzu jsou rozpuštěné vlasy, jemné vlny nebo jednoduché zapletené copy.

Proměňte se v křehkou vílu

Vintage styl pronikl i do manikúry. Nestyďte se oživit svou vizáž pestrými barvami, které se opět vrací do módy. Tmavým typům sluší snad všechny, k blondýnkám se skvěle hodí hlavě růžová nebo červená. Krásné nehty si nechte udělat od profesionála, budete to mít bez práce a bez starostí. Vyzkoušet můžete například k vašim nehtům šetrnou, zároveň však velmi odolnou metodu Shellac. Nezapomeňte, že vše musí ladit jak s šaty, tak i s vaší osobností - jen tak se budete cítit příjemně a uvolněně. Pak už zbývá jen vzít do ruky květiny v podobě pivoněk či růží a vaše proměna v krásnou, křehkou a romantickou éterickou vílu bude dokonána!

Facebook Instagram