facebook instagram

CHCETE BÝT DOKONALÁ NA PLESE?

08.03.2019

Je-li Vaše odpověď ano, pak určitě pokračujte ve čtení. Plesová sezona 2018 je totiž v plném proudu a tak vizážistky i kadeřnice hledají jen ztěží volné místečko v diářích, protože každá žena se chce líbit okolí a zažívat obdivné pohledy. Oslnivé společenské šaty jsou samozřejmostí a make up dokáže s obličejem divy, ale co opravdu změní člověka k nepoznání je jeho účes! Určitě jste zažily i Vy samy ty momenty, kdy Vám Vaše rodina a kamarádi říkali, že s novou barvou či střihem vypadáte mladší/starší/romantičtější/přísnější atd. Jestliže se ale bojíte razantních změn, můžete vyzkoušet co s Vámi dokáží udělat příčesky

V dnešní době je na trhu nespočet možností, jak si vlasy prodloužit či zahustit. Je jen na Vás, která metoda pro Vás bude tou pravou. Zda chcete vlasy nosit stále, nebo příležitostně, zda chcete jen prodloužit, nebo i zahustit Vaši hřívu, nebo se nabízí také varianta promelírování pomocí nastavených pramenů. Například clip in metoda má tu výhodu, že ji můžete kdykoliv nandat a zase sundat, odpadá Vám tak nutnost každodenní péče o prodloužené prameny. Oproti tomu jsou zde pak metody keratin, micro ring a tape in, které můžete mít aplikované stále a až po nějaké době řešíte posunutí pramenů blíže k hlavě kvůli odrostům. Pro ženy a dívky, které nosí rády vlasy stažené a na ples plánují ohon, nebo působivý drdol, tu jsou clip culíky. Culík si zvládnete aplikovat zcela samy a ušetříte tak spoustu peněz za návštěvu kadeřnice. Jestliže jste fanynkou dramatického vzhledu, pak můžete na společenských událostech okouzlovat i clip in ofinou.

Fantazii se meze nekladou a moderní doba přeje experimentům všeho druhu, proto se ničeho nebojte a zkoušejte najít to pravé přímo pro sebe, abyste se ve svém novém účesu cítila neodolatelná!

Facebook Instagram