facebook instagram

NETRADIČNÍ SVATEBNÍ FOCENÍ

08.03.2019

Co se vám vybaví pod pojmem "svatební focení"? Pro mnohé legrace a zábava, některým nahání obavy větší než samotný obřad. Ačkoli tedy mohou být pocity svatebního páru ohledně tohoto focení různé, výsledek je jednoznačně pro všechny stejný. Tyto fotografie, ať jsou pořízeny v den svatby nebo ne, připomínají manželům ten osudný moment, kdy stvrdili svoji lásku posvátným slovíčkem "ano".

Každá svatba je jiná, je originální a to stejné platí u svatebního focení. Já, jako mimo jiné svatební fotograf, zažívám tuhle pohádku stále dokola. Pokaždé mi ji ale vypráví jiní vypravěči. Přesně to se pak projevuje i v galerii svatebních fotografií.

Nepochybuji, že mě čeká plno dalších, přinejmenším stejně nádherných svateb. Pro ty, kteří by ale stále neměli představu o tom, jak by mohlo svatební focení vypadat a probíhat, jsem vybral pár zajímavých dvojic.

Martina a Vojta

Jejich focení mě uchvátilo, co vám budu povídat. Probíhalo docela netradičně až pár týdnů po svatbě. Martina za mnou tehdy přišla s tím, že má šaty ušpiněné. No a co uděláte se špinavými šaty? Vyperete je! Nevím, jestli ze šatů skvrny zmizely. Vím ale jistě, že fotky vznikly minimálně originální.

Lucie a Tomáš

Hodně často si lidi slibují lásku až do nebes, pro tento pár je ale pravdivé i doslovné pojetí. Oba dva totiž nejen hoří láskou k sobě, ale i k nebesům, konkrétně k létání v balónu. Bohužel nám podmínky moc nepřáli a spokojit jsme se museli jen s balónem na zemi. I tak ale fotky vznikaly dech beroucí.

Eliška a Vašek

Už jen z toho, že svatba se konala v únoru, v úterý a ještě k tomu v Praze, byste mohli vyčíst, jak jedinečný zážitek to mohl být. Krásné prostředí našeho hlavního města by bylo samo o sobě dostatečným zážitkem. Když si ale nevěsta poručí, že by chtěla fotky z metra? No nezbývá než se sebrat a jezdit metrem tam a sem (a sem a tam), dokud vám z toho nevylezou jedny z nejhezčích fotografií. Kdo by to od špinavého metra čekal, že? (já teda ne)

Facebook Instagram