facebook instagram

ČEKÁ VÁS PLES, VEČÍREK NEBO TANEČNÍ? NEPODCEŇTE PŘÍPRAVU I SAMOTNÝ ÚČES!

08.03.2019

Sezóna svateb 2017 je sice skoro za námi, zato se pomalu ale jistě blíží sezóna tanečních a vánočních večírků a plesů. Každá žena či dívka dlouho dopředu řeší, co si vezme na sebe, jak se nalíčí a samozřejmě také jaký účes bude nejlépe doplňovat celý zevnějšek. Vlasy rozhodně nepodceňujte a snažte se, aby byl účes hezky upravený, slavnostní, aby dokonale seděl k Vašemu obličeji a v neposlední řadě, aby vydržel celý večer, určitě by se Vám nechtělo neustále odbíhat na toaletu a vlasy spravovat. Co ale dělat, když jsou Vaše vlasy krátké, nebo bez objemu, ale Vy byste napříč tomu ráda oslnila všechny přítomné netradičním účesem? Zvolte vlasové příčesky!

Clip in vlasy

Clip in je metoda, která se stále drží na prvních pozicích v oblíbenosti. Důvodem je bezesporu možnost vlasy kdykoliv sundat a znovu nasadit, časová nenáročnost a šetrnost k vlastním vlasům. Clip in si můžete přiklapnout během několika málo minut pomocí drobných sponeček se silikonovým proužkem, který zabraňuje sklouznutí. Jako mávnutím kouzelného proutku tak vykouzlíte z krátkých vlasů dlouhé a zase naopak.

Tape inkeratin, micro ring

Pokud toužíte po proměně dlouhodobější a ne jen na určitý večer, pak sáhněte po jedné z výše zmíněných permanentních metod. Výhodou je zde (oproti clip in příčeskům) fakt, že nemusíte vlasy připínat denně. Dlouhé prameny si necháte aplikovat a pak nic nemusíte řešit až do té doby než trochu povyrostou Vaše vlastní vlasy. Pak je nutné prameny sundat a posunout opět blíž k hlavě. To bývá obvykle po 8-12ti týdnech.

Vlasy k prodloužení se vyrábí ze 100% lidských vlasů v REMY kvalitě, u kterých je omezeno nežádoucí zacuchávání, nebo ze 100% japonského kanekalonu, což je vysoce kvalitní syntetický materiál. Jestliže váháte, jaký materiál příčesku pro Vás bude ten pravý, pak se nad tím zamyslete z pohledu četnosti nošení. Chcete-li příčesek nosit opravdu jen příležitostně, zvolte kanekalon, pokud jej ale budete nosit častěji, pak se určitě přikloňte k pravým lidským vlasům.

S prodlouženými vlasy se Vám otevírají zcela nové možnosti v úpravě vlasů, účesy budou vypadat lépe a daleko objemněji. Vlasy můžete nosit rovné, lehce zvlněné, nebo úplně kudrnaté. Pořiďte si příčesky a popusťte uzdu svojí fantazii.

V tanečních, na večírcích i na plesech už nikdy nebudete sedět v koutě!

Facebook Instagram