facebook instagram

CO DAROVAT KE SVATBĚ? PŘIPRAVTE NOVOMANŽELŮM SLADKÉ POTĚŠENÍ S PŘEKVAPENÍM!

08.03.2019

Vybrat vhodný svatební dárek je někdy oříšek. Při výběru věcných darů se nemusíte trefit do vkusu novomanželů. Můžete koupit něco, co už dávno mají nebo nepotřebují. Takový dárek je pak zklamáním, pro obdarované je těžké předstírat potěšení a dárku je škoda.

Proto spousta novomanželů ulehčuje svatebčanům vymýšlení tím, že si přejí raději finanční obnos, který využijí po svém. Jenže jak to udělat, aby darování peněz nebylo tak okaté a fádní?

Dárek, který voní čokoládou

  • Vyberte si skvostné romantické balení pravých belgických pralinek - doporučujeme pralinky značky Emoti,  protože jsou kvalitní, disponují rozmanitými chutěmi a zaujmou i svým balením, které je nevšední, vyzařující luxus a obsahující přitažlivé dekorativní prvky.
  • Připojte přání na visačku, nebo nechte vytvořit vlastní grafiku. Nezapomeňte na cedulce zmínit, že uvnitř čeká novomanžele velmi cenné překvapení, aby krabičku někam nezaložili a o radost nepřišli.
  • Finanční obnos pak vložte za dekorativní mašličku na dárkovém balení, nebo přímo dovnitř krabičky místo jedné z pralinek.

Ženich s nevěstou tak budou mít krásné překvapení, až si budou chtít společně zamlsat a vychutnat si pralinky, objeví i něco navíc!

Pralinky v krásných baleních využijete samozřejmě při nejrůznějších příležitostech - oslavách, návštěvách i romantických chvílích. Sladkých okamžiků není nikdy dost... Tak je sobě i druhým dopřávejme co nejčastěji.


Facebook Instagram