facebook instagram

SVATEBNÍ FOTOGRAFKA PETRA ŠEBESTOVÁ

09.03.2019

Fotky ať jsou příběhem
Představte si, že držíte v rukách svoje vytoužené svatební fotoalbum. Jaké asi je? Od kamarádek slyšíte jen "SUPER", vypadáš fantasticky!" Na fotkách vám to sluší. Záběry jsou hezky barevné, ostré, nápadité. To jsou dost dobré důvody pro to, abyste si na svatební focení  najali profesionála.

"Přeji si uchovat milou vzpomínku na náš den "D", s radostí ukazovat svatební album všem příbuzným i kamarádkám." často vyjmenuje budoucí nevěsta důvody, proč nechce ponechat svatební focení náhodě, nebo strýčkovi co si pořídil před měsícem novou digitální zrcadlovku.

Svatební fotky plné romantiky a úsměvů, s přirozeným světlem - fotky, které vyprávějí příběh. Ale především fotky plné lásky. Koukněte do fotogalerie fotografky Petry Šebestové a dejte na lásku na první pohled. Každý fotograf má svůj originální rukopis.

Fotky co mají šmrnc, spontánní a nestrojené

V galerii Petry Šebestové najdete fotky s příměsí glamour a fashion stylu z časopisů. Je to dané tím, že fotografka fotí ženám fotosety Boudoir a Glamour. Sexy fotky pro vašeho budoucího manžela. Do ateliéru Šebestová si chodí ženy zvednout sebevědomí a zablbnout si jako pravá modelka.

Fotograf nebo fotografka? Řada nevěst vnímá ženu ve svatební den jako konkurenci. Jenže to, že fotí žena, má své výhody.

  • Na výsledných fotkách se usmívají muži i ženy :-)
  • Na výsledných fotkách se usmívají muži i ženy (ta skutečnost se mi jeví natolik zásadní, že jsem si dovolila uvést jí hned 2x)

Svatební fotograf by vám měl sedět osobnostně, nezapomeňte, že vám bude nablízku po celý svatební den.

A jak vypadá portfólio fotek, když fotí žena? Přemýšleli jste už nad tím, jak donutit ženicha půl hodiny v kuse pózovat do objektivu? Fotografce se zřídka kdy stane, že muž na výsledných fotkách protáčí oči v sloup, nebo po 5 minutách focení oznámí, že už to stačilo.

Proč by měly mít vaše fotky ze svatby něco navíc

Technicky v pořádku jsou svatební fotografie 80% svatebních fotografů na trhu. Jenže vás by měla zajímat i řemeslná jistota fotografa. Kolik nafotil svateb. Jestli má fotograf asistenta. To vše vám ušetří moře času při svatebním focení portrétů. Kdo by chtěl obětovat půlku svatebního dne na focení s nejistými výsledky. Focení s Petrou Šebestovou vám ze svatebního dne ukrojí 1 maximálně 1,5 hodiny. Pohodlně a bez stresu. Rozhodli jste se pro focení reportážní? Americký fotožurnalistický styl zachycuje především příběh a samotné focení vás dvou se obvykle pohybuje kolem 30 minut.

Svým svatebním albem listujete už za 2 týdny

Za 14 dní ukazujete svatební fotky svým příbuzným a známým. Kromě papírové podoby fotek získáte samozřejmě i digitální podobu na usb flash. A krásné vzpomínky na váš pohádkový den vám doslova běží před očima.

Říkám "ANO"

Předsvatební schůzka v ateliéru Šebestová je možná klidně zítra. Volejte ještě dnes. Vytvořit takové svatební snímky, že se nebudete moct rozhodnout, které z nich do svého svatebního alba vybrat. Pojďme do toho společně. Ateliér najdete nedaleko galerie Harfa na Praze 9, v ulici Ocelářská 35.

Facebook Instagram