facebook instagram

SVATEBNÍ DEN VYLADĚNÝ DO DETAILU

09.03.2019

Svatební den patří k těm nejdůležitějším v životě. Především ženy o něm sní už odmalička a mají o tom, jak by měl vypadat, poměrně jasnou představu. Dvojnásob to pak platí, pokud jde o jejich svatební šaty, které mají často promyšlené do nejmenších detailů - nejen jejich barvu a střih. Díky tomu, že jsou dnes k dispozici nejrůznější modely a dovolené obléknout si téměř cokoli, si každá najde ty své. Nejširším sortimentem se pyšní svatební salony, které nabízí šaty od předních světových výrobců, a to jak k zapůjčení, tak k prodeji. Navíc vám je tady upraví na míru vaší postavě. Kromě nich zde seženete také svatební obuv a další doplňky, které utvoří ucelený a harmonický dojem.

Dejte o svatbě vědět originálně

Stejně jako na výběru svatebních šatů je třeba si dát záležet také na výběru svatebního oznámení. Právě touto klasikou, která ke svatbě neodmyslitelně patří už po dlouhá léta, totiž pro vaše blízké, přátele a další hosty všechno začíná. Mělo by proto vystihovat vás samotné, vaši dvojici i styl, ve kterém se bude váš velký den nést. Zapomeňte ale na fráze, klišé, zlaté písmo a holubice, které jako by zaspaly v minulém století - buďte originální. Vyberte si oznámení, která Vaši svatbu uvedou s potřebnou elegancí, vkusem nebo vtipem.

Jednotný vizuální vzhled

Grafické studio Laris Design zaměřené na tvorbu a tisk svatebníchoznámení Vám  přináší inovace ve světě svatebních tiskovin. Na jeho stránkách najdete širokou a skutečně rozmanitou nabídku - přes 300 motivů hravých, zamilovaných a stylových oznámení a pozvánek ke stolu, která dokonale odráží požadavky moderních snoubenců. V spolupráci s šikovnými grafiky rádi vyrobí svatební oznámení přesně podle Vašich představ. Chcete-li vaši svatbu obléknout do jednotného vizuálního vzhledu, pak si kromě svatebních oznámení můžete nechat vyrobit ve stejném stylu i pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, etikety na lahve či výslužku, svatební menu nebo program svatebního dne. Tak, vylaďte všechno do nejmenších maličkostí!

Facebook Instagram