facebook instagram

TANEC PRO LIDI

08.03.2019

Zábava, pohyb, sport, relaxace, důležitá součást společenské gramotnosti. To všechno je tanec. A protože plesová sezona je zatím daleko, nastává teď ideální čas na vypilování tanečních dovedností. Tančit se totiž může naučit každý - a to bez ohledu na věk, od dětí přes mládež až po dospělé. Nabídka tanečních kurzů, které jsou určeny jednotlivcům i párům, je víc než bohatá, stačí si vybrat - karibské tance jako salsa, bachata, merengue, dále společenské latinsko-americké a standardní tance, latino f!t - lekce pro jednotlivce, nechybí ani kurzy pro děti, které jsou ideální pro všechny ratolesti, co mají chuť tančit a chtějí získat základní pohybovou a taneční průpravu.

Kvalitní lektoři - kvalitní zábava

Taneční dvojice Jakub Mazůch & Michaela Gatěková vystupují pod zkratkou MG Dance. Po dobu jejich společné kariéry se jim podařilo vytvořit přívětivé zázemí pro všechny tancechtivé nadšence. Důkazem toho je několik úspěšných tančíren v Ostravě a okolí, pravidelné karibské párty, na kterých nechybí pořádná kubánská kapela s rodilými a zároveň špičkovými tanečníky a vždy prvotřídní show, která nadchne i zapřisáhlé netanečníky. V neposlední řadě je to mezigenerační multižánrový festival Dance For People, na základě kterého vznikl také televizní pořad pro děti - Rytmix.

Zažijte opravdový tanec

Taneční duo MG Dance vystupuje nejen po celé České republice, ale také v zahraničí. Za své doposud největší show v rámci Světových her v Kolumbii, kdy jim aplaudovalo 18.000 diváků ve stoje, byli oceněni jakožto nejúspěšnější Sportovci MS kraje, České obce sokolské a také Vítkovic pro rok 2013. Mnohá jejich show také spatřila světlo světa skrze televizní obrazovky - např. v pořadech Stardance, Galashow s latinou. Pokud chcete i Vy zazářit, není nic jednoduššího, než se přihlásit na taneční kurzy. Anebo pokud máte speciální požadavky, jako svatební tanec, rychlé "opáčko" na ples či show na narozeniny apod., v nabídce jsou také individuální lekce, kdy se lektor věnuje pouze Vám. A pokud raději chcete přenechat taneční kreace na profesionálech, Jakub s Míšou vždy obohatí každou akci, ples, či firemní večírek. Můžete si vybrat z jejich širokého repertoáru.

Facebook Instagram