facebook instagram

SLAVNOSTNÍ ÚČES, VHODNÝ MAKE-UP A PERFEKTNÍ MANIKÚRA

05.03.2019

Pokud se chystáte vyrazit na nějakou zvláštní společenskou příležitost, jako je ples, svatba, promoce či formální firemní večírek, pak jistě toužíte zazářit. K tomu Vám dopomohou skvěle padnoucí společenské šaty, které využijete na různé akce tohoto druhu. A protože sortiment je opravdu široký, rozhodně je z čeho vybírat - plesové šaty jsou k dostání v mnoha barvách, střizích a stylech, které splní všechny Vaše požadavky. Pokud byste ale přesto měla svou vlastní představu a z typizovaných modelů by Vám žádný do oka nepadl, můžete si nechat ušít šaty přímo na míru.

Celkový vzhled však netvoří pouze šaty. Speciální akce si žádá opravdu dokonalý celý zevnějšek. Podcenit byste rozhodně neměla Vaše vlasy, slavnostní účes totiž celý outfit pozvedne, dodá mu šmrnc a eleganci. Šikovná kadeřnice Vám vykouzlí klasický, moderní, romantický či extravagantní účes, který bude nejen korespondovat s Vašimi šaty, ale především Vám bude slušet a budete se v něm cítit dobře. Zakomponovat do něj lze i nejrůznější ozdoby, sponky či květiny.

Klíčový pro finální vzhled je také perfektní make-up. Přiznejme si však, že ne každá žena se dokáže bezchybně nalíčit. A slavnostní líčení vyžaduje ještě více zručnosti. Nebojte se proto využít služeb profesionálů, kteří Vás nejen nalíčí, ale také poradí, co se k Vám hodí, pomohou zakrýt nedostatky a vyzdvihnout přednosti a nechají vyniknout Váš přirozený půvab. Ačkoli na večer se nemusíte bát ani výraznějšího líčení.

Některé ženy se pouštějí v rámci příprav do komplexního vylepšování zevnějšku a to třeba i za pomoci solária. Solárium Vám po pár návštěvách zajistí rovnoměrný atraktivní odstín pleti, který oceníte, pokud Vaše slavnostní róba odhaluje dekolt či nohy. Celkovým vzhledem, evokujícím léto a období dovolených, na plese jistě zaujmete.

Nezapomeňte ani na manikúru, ta je tou poslední třešničkou na dortu, která doladí Váš vzhled k dokonalosti. Upravené a pěstěné nehty by měly být samozřejmostí každý den, ruce jsou totiž Vaší vizitkou. Na ples si můžete dovolit i okázalejší nehty, třpytivé a lesknoucí se, vyzkoušet můžete různé zajímavé obtisky a vzory, nebojte se ani barev - odstíny červené, fialové, bílé nebo modré jsou pro zimní období tím pravým. Vybrat si můžete z různých typů úprav - klasická francouzská manikúra, japonská manikúra neboli P-Shine, lakování... Novinkou na trhu je metoda Shellac - šetrná úprava nehtů. Krásné nehty budete mít, aniž by bylo zapotřebí lepidel a kochat se jimi můžete i několik týdnů - průměrná doba trvanlivosti bývá 4 týdny.

Najdete-li si na sebe čas po všech těchto stránkách, buďte si jista, že budete královnou tanečního parketu.

Facebook Instagram