facebook instagram

SNUBNÍ PRSTEN JAKO DOPLNĚK SVATEBNÍCH ŠATŮ

01.02.2019

Tvrzení, že šaty dělají člověka, platí v případě svatby dvojnásob. S trochou nadsázky by se dalo říci, že šaty dělají nevěstu. Není tedy divu, že jejich výběru věnují budoucí novomanželky takovou péči a pozornost. A protože sortiment svatebních šatů je opravdu široký a k dispozici je neuvěřitelné množství nejrůznějších modelů, střihů a barev, mají nevěsty z čeho vybírat - úzké, široké, s bohatou sukní, korzetové, bez ramínek, jednoduché, extravagantní, bohatě zdobené, krátké, dlouhé... Pokud si nejste jista, co by slušelo právě Vám, nebojte se zeptat a požádejte o radu odborníka, který Vám doporučí ty pravé šaty, ve kterých ve Váš slavnostní den budete zářit.

Zářit však můžete i po tom, co svatební šaty vrátíte zpět do salonu nebo pověsíte na ramínko do skříně. A to díky snubnímu prstenu, který si se svým vyvoleným navzájem navléknete jako důkaz lásky, věrnosti a důvěry, a který zpečetí váš vztah. Mějte na paměti, že snubní prstenbudete nosit po celý život každý den, proto musí být opravdu kvalitní, vyroben z odolného materiálu, aby vydržel po dlouhá léta. Důležitý je také komfort, pohodlí a praktičnost. Teno prstýnek by se měl obzvlášť příjemně nosit a nezavazet Vám při běžných denních aktivitách. Z velkého množství designů, volte raději nadčasovost než výstřednost. Zvažte také, jestli toužíte po decentním, jednoduchém nenápadném kroužku klasického designu, nebo dáváte přednost extravaganci, okázalosti a netradičnímu avantgardnímu vzhledu, který na první pohled upoutá a dá všem jasně najevo, že svého vyvoleného jste již našla. Ze širokého sortimentu snubních prstenů si jistě vyberete ten, který Vám padne - jemný či výrazný, matný nebo lesklý, prsten ze zlata, nebo jiného kovu, osázený zirkony či brilianty nebo jednodušší design bez třpytivých kamenů...

Pokud toužíte po opravdu originálním kousku, který nemá nikdo jiný na světě, pak vsaďte na ruční výrobu a nechejte si snubní prsten zhotovit na míru podle Vašeho přání. Získáte tak skvostný a jedinečný šperk, který bude propracován do nejjemnějších detailů.

Facebook Instagram