facebook instagram

JAK ZHUBNOUT DO SVATEBNÍCH ŠATŮ

08.02.2019

Nový rok vybízí k mnoha změnám, o které se snažíme pomocí předsevzetí. Jedním z nich bývá často i snaha o hubnutí nejen do svatebních šatů, k čemu nám mají pomoct tabletky z lékáren, diety či osvědčené rady z okolí. Není tajemstvím, že zdravé hubnutí nezávisí jen na správném jídelníčku, ale i pravidelném pohybu. Není třeba trávit několik hodin týdně v posilovně, pro začátek vyměňte auto za pěší chůzi nebo výtah za schody. Dobře vyvážený jídelníček jen pomůže k vytoužené změně, kterou můžete navíc ještě podpořit přírodními doplňky stravy.

Gemmoterapie

Gemmoterapie, léčba pomocí výluhu z pupenů, představuje alternativní cestu léčby nemocí, pomáhá upravit metabolismus, posílit metabolismus či regenerovat organismus. Nabízí také několik bylinek podporující hubnutí. Zmiňme bez černý či směs bylinek brodecký ortislim.Gemmoterapie sama o sobě nezpůsobí zázraky, ale podpoří vás ve vaší snaze.

Semínka

Trávení lze podpořit konzumací semínek, které obsahují nezbytné omega-3 mastné kyseliny, vápník, bílkoviny a vlákninu. Můžeme si připravit speciální výživnou směs, nebo užívat jen některé druhy, jako je len zlatý, sezam či konopná semínka. Nesmíme však zapomenout na chia semínka, která představují skutečně výživnou bombu a neměla by chybět v žádném jídelníčku vyznavače zdravého životního stylu. Je však třeba zmínit, že zvýšenou konzumací chia semínek může docházet ke snižování krevního tlaku, pozor by si tedy měli dávat lidé s nízkým tlakem.

Knih o hubnutí bylo již napsáno mnoho, ale ne každému mohou pomoci. Tak jako každý vyznáváme jiný životní styl, hudbu, práci či koníčky, stejně tak si každý z nás musí najít vhodný způsob hubnutí, který naše tělo nebude zatěžovat, ale pomůže nám cítit se lépe nejen fyzicky, ale i psychicky. Dejte se do toho a oblečte si svatební šaty svých snů!       

Facebook Instagram