facebook instagram

JAK VYBRAT SVATEBNÍ SPODNÍ PRÁDLO

09.03.2019

Svatba je jednou z nejradostnějších událostí v životě každého člověka. Zvláště potom ženy chtějí mít svoji svatbu dokonalou, nezapomenutelnou a přesně takovou, o jaké vždy snily. Naplánovat takovou událost však není jen tak - zařízení samotného obřadu i hostiny je spojeno s velkou časovou i finanční námahou.

Největší důraz je však kladen na nevěstu. Každá žena se ve svůj svatební den chce cítit a vypadat jako princezna. To zahrnuje svatební líčení, bezchybný účes, manikúru, která bude skvěle doplňovat snubní prstýnek, a také se s tím se pojí výběr skvěle padnoucích svatebních šatů, k tomu odpovídajících střevíčků a jiných doplňků, které podtrhnou nevěstinu krásu. Důležitou součástí, kterou mnozí podceňují, je i svatební spodní prádlo.

Vybírejte pečlivě

Pod pojmem svatební spodní prádlo si většina lidí vzpomene na bohatě zdobené krajkové kalhotky. Takové spodní prádlo možná působí luxusně, avšak na obřadu i na hostině jej pod šaty nikdo neuvidí. Navíc krajka nedokáže poskytnou nositelce dostatečné pohodlí a jistě svůj svatební den nechcete prožít v těsném a pokožku škrábajícím materiálu. Pocit nepříjemnosti je to poslední, co ve svůj den potřebujete. Při výběru svatebního dámského spodního prádla vycházejte především z barvy a zejména střihu šatů. Ty nevěsty, které si pro svůj den vybraly nadýchanou suknici se spodničkou mají mnohem větší výběr než ty, které zvolily úzké či jednoduché modely.

Kalhotky pod svatební šaty

Správně zvolené spodní prádlo dokáže udělat divy. Dokáže zamaskovat drobné nedostatky jako je větší bříško či zadeček nebo naopak podtrhnout to, co ženu zdobí - útlý pas či ženské křivky.

Jak tedy vybrat ty správné? V první řadě je třeba si rozmyslet střih - klasické bavlněné kalhotky vám nabídnou maximální pohodlí, ty se zvýšeným pasem potom vytvarují postavu. Pro střih šatů, který vyžadují spodní prádlo s nižším sedem, jsou ideální brazilky nebo tanga.

Další důležitou volbou je materiál, ve kterém vám bude příjemné strávit celý den. Jak už bylo řečeno, nejvíce pohodlí vám poskytne bavlněné dámské spodní prádlo, popřípadě s přídavkem modalu či elastanu nebo bambusové prádlo. Pokud budete trvat na tradiční krajce, zkuste udělat kompromis a zvolte jen krajkové doplňky, které vám neuberou z komfortu, ale zároveň budou působit luxusně.

Nezapomínejte také na správnou barvu a velikost. Kalhotky totiž vždy musí korespondovat s vybranými šaty - za žádných okolností nesmí být vidět. Zpozorněte tedy hlavně v případě, že máte šaty "na tělo" či z průsvitného materiálu.

Spodní prádlo pod svatební oblek

Vybrat spodní prádlo pro ženina nastávajícího není taková věda, jak v případě nevěsty. Vzhledem k tomu, že ženich stráví celý den v obleku, pánské spodní prádlo by mělo být zejména pohodlné a mělo by přesně pasovat do obleku. Proto zapomeňte na pánské trenýrky, které sice poskytují volnost pohybu, avšak velké přebytky látky by tvořily nevzhledné boule. Mnohem lepší volbou jsou pánské boxerky, které poskytnou komfort, ale zároveň mají obepnutější nohavičky.

Svatební noc

V dnešní době již není svatební noc taková událost jako v minulosti, kdy muž poprvé spatřil ženu v celé své kráse. Stále však tvoří romantickou tradici, která se dodržuje, a při které si každá žena přeje, aby byla jedinečná. Jestliže vás mrzí, že jste se při výběru prádla na obřad a oslavu řídily především pohodlím a vzhled šel do ústraní, u prádla na svatební noc si to můžete vynahradit a klidně si pořídit celokrajkové luxusní soupravy prádla ať už v romantické růžové nebo elegantní černé či v různých jiných stylech a barvách. I zde však vsaďte na osobní pocit - nenuťte se do korzetů, podvazků či složitých košilek, pokud se vám tento styl nelíbí. V prádle byste se měla především cítit příjemně a sama sebou. Jen tak si užijete svůj velký den naplno a budete na něj vzpomínat, nejen prostřednictvím fotek, celý život. 

Facebook Instagram