facebook instagram

DEJTE O VAŠÍ SVATBĚ VĚDĚT

14.02.2019

Svatba je velká událost a důležitý životní krok. S jejím zařizováním je spjata spousta starostí a povinností, aby všechno klaplo tak, jak má. K těm nejoblíbenějším, na které se těší snad každá nevěsta, patří výběr svatebních šatů. Jejich nabídka je opravdu široká, od klasických modelů až po ty extravagantní. Pestrost se projevuje ve střizích, provedeních i barvách. Nebojte se zkoušet a uvidíte, co vám sluší a jaké vám padnou nejlépe. Abyste na to nebyla sama, vezměte si s sebou do svatebního salonu poradkyni, která vám s výběrem pomůže. Obrátit se ale můžete také na samotný personál, který doporučí, co se k vám nejlépe hodí.

Krása v detailech

Poté, co najdete ty pravé svatební šaty, je načase vybrat svatební oznámení. Jejich úloha je velmi důležitá, protože pomocí nich informujete vaše blízké o důležitém rozhodnutí vašeho života, které se chystáte udělat. Věnujte jim tedy náležitou pozornost. Musí být kvalitní a špičkově zpracované. Nejen, že vytváří důležitý první dojem a hodně prozradí o vaší nápaditosti a vkusu, ale také se stávají milou upomínkou na váš velký den. Vybírají je zpravidla snoubenci dohromady z tisíce druhů - od jednoduchých kartiček až po bohatě zdobené s krásnými detaily v podobě květinek, srdíček či mašliček, nabídka je víc než široká.

V jednotném stylu

Svatební pozvánky by měly korespondovat se stylem, v jakém se svatba ponese. Vtipné pozvánky vyčarují úsměv na rtech adresáta. Klasické pozvánky v elegantním designu nikdy nevyjdou z módy a potěší všechny věkové kategorie, zatímco "svatební tiskoviny" v moderním provedení, drží krok s nejnovějšími světovými trendy, jak svými vzory, textem či barvami a ocení je především ti méně konvenční svatebčané. A pokud plánujete svatbu ve "velkém stylu" a chcete, abyste se vy i všichni vaši hosté cítili jako na "hvězdné party", můžete tuto atmosféru navodit už luxusními svatebními pozvánkami, zdobenými stuhami, mašličkami, zlatými srdíčky nebo krystaly Swarovski, které nikoho nenechají na pochybách, že máte vytříbený vkus, a že co se týká vašeho svatebního dne, se ještě mají na co těšit. Zvolte si svatební text podle vašeho přání, ozdobit jej můžete i romantickým svatebním veršem. Vložte je do obálek, které pak rozešlete či osobně předejte vašim hostům. Krásně vypadají v bílé či krémové barvě. Jedinečné harmonie dosáhnete, když do jednoho svatebního tisku sladíte také svatební menu#, jmenovky na svatební stůl či zasedací pořádek. Nezapomeňte - dokonalost tkví v detailech.

Facebook Instagram