facebook instagram

CHYBY, KTERÝCH SE DOPOUŠTÍTE NA VAŠEM VZHLEDU

09.03.2019

Chtě nechtě si musíme přiznat, že náš vzhled hraje důležitou roli. Dáváme jím najevo, jak se o sebe staráme, jak se cítíme, vyjadřujeme jím náš postoj ke světu, k ostatním lidem i k sobě. Ačkoli to někomu může připadat povrchní, šaty a zevnějšek zkrátka dělají člověka. Ovšem pozor, nic se nemá přehánět, touha po dokonalosti může být ve výsledku kontraproduktivní. Jakých chyb se tedy vyvarovat?

Nevhodný make-up

Bez nalíčení, které se stalo nedílnou pomůckou dobrého vzhledu, dnes řada žen nejde vynést ani odpadkový koš. Bohužel, ne všechny víme, co nám sluší a co si můžeme dovolit. Často tak na ulici potkáváme dámy s výraznými linkami, barevnými očními stíny či výrazně červenými tvářemi. Ač se to nezdá, denní líčení je poměrně náročná disciplína, mělo by být nenápadné, ale zároveň musí zvýraznit vaše přednosti a dotvořit vaši osobnost. Pokud nevíte jak na to, nechte si poradit od zkušeného vizážisty, který vás naučí, jak se za 15 minut krásně nalíčit a vytvořit precizní make-up, který vydrží celý den.

Nedostatek pohybu

Pravidelné cvičení je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat, a to bez ohledu na váš věk. Dostanete se do kondice a zlepšíte si zdraví. Nemusíte se však mučit v posilovně, ani běhat maraton, postačí, když do svého harmonogramu zařadíte alespoň nějakou pohybovou aktivitu - třeba každodenní svižné procházky. Aby byl pohyb ještě efektivnější, vyzkoušejte trénink ve Vacushape. Tato forma svižné chůze na běžeckém pásu pomůže zformovat problémové partie břicha, hýždí a stehen, odbourá podkožní tuk i přebytečnou vodu a poradí si i s celulitidou.

Špatný účes

O vaší osobnosti hodně vypovídají také vlasy. Jejich délka, barva i styling fungují jako neverbální signály, které toho hodně prozradí o vašem postavení i životním stylu. Pokud tedy chcete, aby za všech okolností hrály ve váš prospěch, svěřte se do rukou profesionálů. Vyrazte do dámského kadeřnictví, kde si vás vezmou "do parády" a vykouzlí vám střih, který vám bude lichotit, zdůrazní vaše přednosti, ubere vám pár let a dodá vám šmrnc a jiskru.

Facebook Instagram