facebook instagram

JAKÉ  ZVOLIT SVATEBNÍ PRÁDLO

06.03.2019

Svatební den patří mezi jeden z nejdůležitějších okamžiků, na které vzpomínáte celý život. Tento den by měl být opravdu výjimečný. Nepodceňte přípravu a kromě skvěle padnoucích svatebních šatů si vyberte také vhodné spodní prádlo, které vám zajistí komfort a podtrhne přednosti vaší postavy.

Jaké spodní prádlo vybrat

Nabídka kvalitního spodního prádla je opravdu široká. Můžete volit různé střihy, barvy a také velikosti. Spodní prádlo by mělo být hlavně pohodlné, zároveň by mělo slušet vaší postavě, podtrhnout křivky a skrýt případné nedostatky. Spodní prádlo by se mělo hodit také ke svatebním šatům. Díky této harmonii se budete ve svatební den cítit dobře a vypadat opravdu skvěle.

Proč je prádlo tak důležité

Ve spodním prádle strávíte celý svatební den, je tedy důležité, aby vám perfektně sedělo. Dámské spodní prádlo je stejně důležité jako vhodná obuv a také šperky nebo přirozené líčení a slušivý účes. Všechny tyto detaily vás ovlivňují, dokonce i ty, které nejsou na první pohled vidět. Padnoucí spodní prádlo je důležité hlavně pro váš dobrý pocit a zasloužené pohodlí. Dbejte na to, aby dámské kalhotky ani podprsenka nikde nepřekážely, netáhly, neškrtily ani nevylézaly zpod šatů. Pozor si dejte hlavně u šatů, které mají odhalená ramena.

Svatební tradice

Jednou z dlouholetých svatebních tradic je to, že by nevěsta měla mít ve svůj svatební den jednu věc půjčenou, jednu věc starou a jednu modrou. Ideální je, pokud si například svatební šaty půjčíte a dámské spodní prádlo koupíte nové. Mezi nejoblíbenější druhy svatebního prádla patří bavlněné dámské kalhotky. Oblíbené jsou kalhotky z hladkého materiálu, s jemnými vzory nebo jednobarevné a bez zbytečných dekorací. Decentní linie a kontury vám pomůžou, aby bylo spodní prádlo pod svatebními šaty skoro neviditelné. Modrý může být například šperk, spona nebo podvazek.

Jaké prádlo zvolit pro svatební noc

Co se týče svatební noci, tak zde se můžete odvázat. Klidně si pořiďte luxusní spodní prádlo, kterým svého partnera překvapíte. Nebojte se něžných kompletů nebo krajkových kalhotek. Oblíbené jsou také kalhotky brazilky, které sluší i ženám, které mají chlapeckou postavu a chtějí zvýraznit ženské křivky. Na svatební noc si vyberte klidně barevnější spodní prádlo a volte hlavně takové, které bude nejen pohodlné, ale budete se v něm cítit sexy a neodolatelně. Velmi oblíbené jsou také bezešvé kalhotky nebo bokové kalhotky.

Pohodlí také pro muže

Co se týče pánského spodního prádla, jeho výběru se klidně může ujmout i sama žena. Vyberte svému nastávajícímu bavlněné pánské trenýrky, které jsou ideální pro celodenní nošení a zajistí vašemu protějšku patřičné pohodlí. Barvy volte podle svých oblíbených a nebojte se ani geometrických vzorů.

Prádlo jako dárek

Kvalitní spodní prádlo je také skvělým dárkem. Klidně si jej nechte koupit od svých blízkých jako luxusní svatební dar nebo je vybírejte společně s partnerem. Pohodlí a komfort jsou opravdu k nezaplacení.

Facebook Instagram