facebook instagram

ZVĚČNĚTE ATMOSFÉRU SVATEBNÍHO DNE

09.03.2019

Svatba představuje důležitý milník v životě každého z nás. Na tento významný den je však třeba se dostatečně připravit a především zařídit spoustu věcí, aby všechno klaplo tak, jak má. To nebývá zrovna lehký úkol, proto si na vše vyhraďte dostatek času. V předstihu je třeba vybírat nejen termín a místo obřadu, ale také svatební šaty. Hledáním těch pravých stráví nevěsta spoustu času, každá chce totiž vypadat kouzelně a neodolatelně. Proto do nich neváhá investovat nemalou částku.

Obraťte se na profesionála

Další významnou položku ve "svatebním účtu" představuje také svatební fotograf - na něm se však rovněž nevyplatí šetřit. Možná si říkáte, že je to zbytečné, protože kolem nevěsty a ženicha většinou cvaká celá řada fotoaparátů. To je možná pravda, avšak jen profesionál ví, jak vytvořit fotky, které se stanou vaším pokladem a budete si je prohlížet s nadšením, radostí, a se kterými se rádi pochlubíte vašim blízkým, dětem nebo později i vnoučatům. Svatební fotografování je náročná disciplína, proto vybrat toho pravého fotografa není jen tak - a to přesto, že se s nimi roztrhl pytel a volit tak můžete z nepřeberného množství možností.

Vsaďte na kvalitu

Jak ale poznat toho kvalitního? Mějte na paměti, že si ho vybíráte jen jednou za život, svatba je výjimečný den, který se nebude opakovat a šance na nápravu tak nepřijde. Fotky tedy musí dopadnout dobře hned napoprvé. Předtím, než se konkrétně rozhodnete, do kterého investovat, pozorně si prohlédněte jeho portfolio. Dobrý fotograf sleduje trendy, je kreativní, přichází s novými nápady, jeho fotky ve vás budí pozitivní emoce. Má svůj vlastní fotografický styl a nebojí se být odlišný, poradí vám, jak se postavit před objektiv, abyste vždy vypadali dobře, a pomůže odhalit i vaši skrytou krásu. Ideální je, pokud si s ním můžete domluvit předsvatební konzultaci, dohodnout všechny detaily a především se vzájemně poznat a získat potřebnou důvěru. Celé focení pak bude mnohem uvolněnější a beze stresu, a kdoví, třeba se vám zalíbí natolik, že ho využijete i v budoucnu třeba při rodinném focení.

Čím dál oblíbenějšími se stávají také různé fotodárky, které vám ulehčí rozhodování před nejedněmi narozeninami. Tak, uchovejte si krásné zážitky plné emocí a radosti! 

Facebook Instagram