facebook instagram tiktok

TIP NA ROMANTICKOU VEČEŘI PRO 2 V ČESKÉM KRUMLOVĚ

08.03.2019

Chcete potěšit svou milovanou osobu večeří? To, že společné zážitky jsou jedním z nejdůležitějších stavebních kamenů vztahu, vědí pravděpodobně všechny páry, které mají svůj svatební den už za sebou, a i hodně těch, kteří jsou teprve v začátcích vztahu. Příjemným zpestřením vašeho vztahu, ať už je ve své "předsvatební" fázi nebo už jste nějakou dobu manželé, jsou různá překvapení.

Vhodnou kombinací překvapení a společného zážitku je naplánování společného výletu - třeba do krásného romantického města - Českého Krumlova. Třešničkou na dortu takovému výletu je samozřejmě společná romantická večeře. A pokud celkovou atmosféru doladíte slavnostním společenským oblečením a lehkým večerním líčením, bude celý výlet nezapomenutelným zážitkem.

Na následujících řádcích vám přinášíme tip na romantickou večeři pro dva v kavkazské restauraci v Českém Krumlově.

Večeře pro dva v Českém Krumlově

Český Krumlov je jako dělaný pro romantickou večeři pro dva. Navštívit můžete restauraci Leyla, kde si mimo jiné pochutnáte například na kavkazské kuchyni, která je známá svou nezaměnitelnou chutí a neodolatelnou vůní. Říká se, že láska prochází žaludkem, a proto je romantická večeře pro dva skvělou příležitostí, jak si udělat příjemný večer. Rozmanitá paleta chutí kavkazské kuchyně vám umožní si pochutnat na jedinečných pokrmech kavkazské kuchyně. Restaurace Leyla nabízí příjemné prostředí a špičkový servis, na kterém si zakládá.

Menu romantické večeře

Dopřejte si netradiční romantickou večeři a ochutnejte kavkazské menu. Pochutnat si můžete na předkrmu v podobě lilkových závitků nebo zeleninového salátu, dále vývar s těstovinami Dušbere, jako hlavní chod jehněčí kotlety Antrekot (což pochází od francouzského "entre-cote", steak ze střední části roštěnky) a celé menu můžete završit některým z luxusních dezertů. Ochutnat můžete například plněné jehněčím masem vinné listy JaprakDolma nebo tolik oblíbený kebab, který se dá připravit na mnoho způsobů v různých variantách. Zajímavý je pokrm Chinkali, kdy se jedná o mix jehněčího a hovězího masa v těstíčku.

Proč zrovna u nás?

Restaurace Leyla v Českém Krumlově nabízí opravdu bohaté menu. Zakládá si na kvalitním jídelníčku, veškeré pokrmy se vyrábí z prvotřídních surovin. Ochutnat zde můžete také ryby, nejrůznější zeleninové saláty nebo například tygří krevety. Vyberte si to nejlepší jídlo, a užijte si svou romantickou večeři pro dva při svíčkách v nádherném městě Českém Krumlově. Nevíte si rady? Ochotný a vstřícný personál vám doporučí nejen vhodné jídlo, ale také nápoje.

Facebook Instagram TikTok