facebook instagram

SVATEBNÍ OZNÁMENÍ - KDY JE ROZESÍLAT?

08.03.2019

Po tom, jak Vám váš budoucí manžel nasedí na prsteníček snubní prsten se všechno začne. Čekají Vás dny, kdy si budete muset odpovědět na řadu otázek. Kostel nebo úřad, datum, prsteny, místnost, s pomocí svatební agentury nebo všechno zvládnete sami?! Svatební pravidla však říkají, že je potřeba začít pozvánkami a svatebními oznámeními.

Pokud chcete, aby hosté z vašeho seznamu na svatbu přišli, musíte svatební oznámení rozeslat v předstihu. Hovoříme o období nejméně tří až čtyř týdnů před dnem "D". Z toho vyplývá, že se sestavováním seznamu hostů si dejte načas a začněte s jeho přípravou mnohem dříve. Záležet si dejte zejména na hostech, kterých plánujete pozvat i ke svatebnímu stolu a tedy nejbližší rodinu, svědky a dobré přátele. Tímto hostům vložíte do obálky kromě svatebního oznámení i pozvánku ke svatebnímu stolu. Jelikož jde obvykle opravdu o naše nejbližší, nemělo by to zůstat jen při formálním odeslání svatebního oznámení. Zavolejte jim a seznamte je s průběhem celého svatebního dne. Přibližný harmonogram, kdo jsou další hosté, pochvalte se, jaké jste si vybrali šaty a zejména poděkujte, že se budou v tento den těšit spolu s Vámi.

Nezapomeňte, že po svatebních oznámeních Vás ještě čekají dny, kdy je třeba odpovědět na ty další otázky. Přejeme Vám hodně štěstí!

Facebook Instagram