facebook instagram

TANEC JAKO SPOLEČENSKÁ UDÁLOST

16.01.2019

Tanec je nedílnou součástí různých společenských událostí. Je zdrojem zábavy, ale i zdravého životního stylu. Učí Vás ladnosti, eleganci, vyplavuje endorfiny, zlepšuje náladu a tvaruje postavu. Pozitivních účinků má však mnohem více. Propadnout mu je proto tak snadné. Stačí jediné - začít. Naučit se ho může každý. Nevěříte? Naše Taneční Škola Vám to dokáže, že na tanec není nikdy pozdě a tančit se dá bez ohledu na věk. Z naší nabídky kurzů si vybere celá rodina!

První taneční krůčky můžou děti předvádět v našem kurzu pro nejmenší. A to je otevřeno pro zájemce už od 3 let. Pro malé tanečníky od šesti let jsou otevřené kurzy více jak na padesáti základních školách po celé Praze. Zde se naučí základy všech standardních a latinsko-amerických tanců. Dvakrát do roka Taneční Škola pořádá vystoupení, kde Vám děti mohou ukázat, co vše se za ten čas naučili. Šikovní tanečníci a tanečnice se dostávají do užšího výběru, kde jsou jejich znalosti o tanci více prohlubovány. Touto cestou se mohou protančit až do sportovního klubu a zúčastňovat se soutěží po celém území České republiky.

Dalším oblíbeným kurzem jsou párové tance. Tam se odreagují po náročném dni ti, kteří mají partnera a hlavně rádi tančí. Naši profesionální lektoři Vás naučí nebo osvěží kroky a variace všech deseti tanců.

Dále se k nám mohou připojit i ženy a dívky, které tanec milují. Pro ně je připravený kurz Lady SOLO Dance, kde se naučí být sexy, hravé, vnímat hudbu, užívat si pohyb a mít radost sama ze sebe. I ty se mohou dvakrát do roka účastnit skvělého víkendu plný tancování, radosti a pohybu. Zde se dámy mohou ukázat a předvést, co vše se naučily.

Dále naše taneční škola pořádá show, vystoupení a ukázky. Nechybí ani letní taneční soustředění.

Pro bližší informace se můžete podívat na www.ivalangerova.cz

Facebook Instagram