facebook instagram

JAK SI ZPŘÍJEMNIT SVŮJ SVATEBNÍ DEN

08.03.2019

Svatba je výjimečným okamžikem a rozhodně byste na ni měli mít ty nejlepší vzpomínky. Buďte připraveni a užijte si svůj velký den bez stresu. Inspirujte se tipy, které vám pomůžou zpříjemnit svatební přípravy a užít si svatbu, jak nejlépe to jde.

1) Mít plán a pomocníky

Základem toho, jak mít klidnou a pohodovou svatbu, je mít opravdu promyšlený plán. Naplánujte si, co vás čeká, od seznamu hostů, přes menu pro slavnostní oběd, až po zajištění šatů pro vás i pro ženicha. Nezapomeňte vybrat dámské a pánské spodní prádlo a  věnovat pozornost i doplňkům a nechat si pomoct od družiček, svědků nebo kamarádek, které rozhodně do příprav zapojte.

2) Zkombinovat pohodlí s elegancí

Při výběru svatebních šatů vybírejte takové modely, abyste se cítily opravdu dobře. Je důležité, aby šaty byly elegantní a zároveň pohodlné. Jen v takovém případě si svatbu užijete a nebudete řešit, jestli váš výstřih není moc hluboký, sukně moc dlouhá a podobně. Šaty si rozhodně vyzkoušejte a jednu zkoušku proveďte ještě těsně před svatbou.

3) Vybrat padnoucí spodní prádlo

Stejně důležitý je i výběr spodního prádla. To vás rozhodně nesmí nikde škrtit, táhnout nebo vám být dokonce malé. Ani velké spodní prádlo není dobrou volbou. Vyberte si z širokého výběru dámských kalhotek takové, ve kterých se budete cítit jako ve své kůži. To stejné platí o pánských trenýrkách nebo boxerkách. Volte příjemné bavlněné materiály a spodní prádlo slaďte se svatebními šaty.

4) Nezapomenout na přirozený vzhled

Pokud chcete vypadat opravdu krásně a tento den si maximálně užít, tak zapomeňte na tuny make-upu, nalepovací řasy a podobné. Dejte přednost přirozenému vzhledu, jemnému dennímu líčení a nezapomínejte, že méně je někdy více.

5) Dopřát si luxus a originalitu

Nešetřete ani na šatech, na padnoucím spodním prádle, ani na doplňcích. V ideálním případě zažijete svatbu jen jednou za život, a tak by měla být luxusní a měly byste se cítit jako v pohádce. Pokud chcete originální svatbu v přírodě, v určitém stylu nebo nevšední zážitek, tak se nebojte svatbu udělat přesně tak, jak se líbí právě vám. Volba je jen na vás.

6) Nechat se hýčkat

Obklopte se lidmi, na které se můžete spolehnout. Domluvte si kosmetičku, která vás nalíčí doma, nechte kadeřnici, ať vám vytvoří dokonalý účes a nechte se hýčkat. Svatební šaty a dámské spodní prádlo nakupte třeba s kamarádkou nebo maminkou. Nechte si poradit a výběr padnoucího oblečení pro tuto zvláštní příležitost nepodceňte.

7) Mít oblečení i prádlo na převlečení

Pokud máte v plánu převléci se po svatebním obřadu, tak nezapomeňte ani na vhodné šaty pro večer. Klidně si můžete pořídit kratší bílé společenské šaty, které budou pro večerní zábavu jistě pohodlnější. Stejně tak se nemusíte bát výběru dámského a pánského spodního prádla na svatební noc. Rozmazlete se kvalitou a prádlem, které podpoří vaše křivky a přednosti.

8) Bavit se a užít si to

A nezapomeňte na hlavní poslání svatebního dne. Usmívejte se, bavte se a užijte si to. Je to přeci váš den. Uvidíte, že vaše svatba bude opravdu nezapomenutelná!

Facebook Instagram