prosím, vstupte...

Plesové šaty a jejich využití

Pokud se chystáte na ples nebo jinou společenskou akci, jistě Vás napadne otázka: Kde sehnat opravdu padnoucí společenské šaty?

Svatební salon DD models nabízí společenské šaty pro širokou škálu příležitostí.

Chcete se blýsknout na obchodním jednání? Jdete na formální akci, raut? Jdete na svatbu? Účastníte se promoce svých dětí nebo přátel?

Pro všechny tyto příležitosti vám náš ochotný personál poradí s výběrem toho nejlepšího kousku, který vám padne.

Na výběr jsou různé kousky od typizovaných modelů po ušití obleku nebo šatů přímo na míru. Můžete si rovněž vybrat z různých doplňkových prvků, které lze libovolně kombinovat.

Co se týče barev, máme na výběr ze standardní barevné škály, která se samozřejmě liší podle konkrétního modelu.

Pokud vás čeká nějaká ta akce jednou za čas a nechce se vám kupovat si zbytečně vlastní šaty, které nepatří k nejlevnějšímu druhu oblečení, tak určitě oceníte půjčovnu mnoha druhů šatů, která perfektně vyhoví vašim požadavkům.

Perfektně padnoucí šaty potěší nejen Vás, ale hlavně uděláte dojem na ostatní. Společenské šaty využijete i do tanečních a určitě oceníte možnost zapůjčení, což pro nás není problém. Společenské šaty nejen prodáváme, ale i půjčujeme. Na formální firemní večírek nebudete chtít přijít v džínách nebo sepraném tričku a zároveň nebudete chtít zbytečně vyhazovat peníze za šaty, které budete minimálně využívat, a proto tu je naše půjčovna.

Zaujala vás naše nabídka? Přijeďte k nám na Smíchov  vyzkoušet si pár kousků! Jako malé lákadlo použijte naši fotogalerii.