prosím vstupte...

Svatební šaty

Od 6.2.2019 SLEVA 50% a více na vybrané svatební šaty v našem salonu (více: svatební šaty výprodej). K šatům svatební podvazek jako DÁREK.

Zkoušení svatebních šatů BEZ POPLATKU

 
 
                                                    
 

Šaty svatební - správný výběr - spokojená nevěsta

Potřebujete nové svatební šaty? Pak není nic jednoduššího než si vybrat z naší široké nabídky. Náš svatební salon Vám nabízí celou řadu svatebních šatů k půjčení i k prodeji.

Můžeme vám nabídnout standardní i extravagantní modely. Kdo by si nevybral ze standardní nabídky, tomu nabízíme možnost nechat si vyrobit slavnostní odění na míru.

Naše svatební i plesové šaty splní veškeré vaše požadavky – všechny řady jsou variabilní, nabízí mnoho prvků, které lze libovolně kombinovat, na výběr je z několika barevných variant, takže se vybraný model plně přizpůsobí každé osobnosti. Navíc jsou vysoce kvalitní a vynikají svým vzhledem, přizpůsobí se každému tělu.

V každé řadě najdete nespočet doplňků. Naprosto jedinečné řady jsou velice reprezentativní, k výrobě designových plesových šatů se používají jen ty nejkvalitnější materiály.

Samozřejmostí je perfektní vzhled a vysoká kvalita těchto modelů. Správným výběrem okouzlíte všechny lidi kolem. Pokud Vás čeká nějaká ta akce jednou za čas a nechce se Vám kvůli ní rozšiřovat šatník, tak určitě oceníte půjčovnu slavnostního oblečení, která perfektně vyhoví Vašim požadavkům.

Výběr správných svatebních šatů je jedním z nejtěžších rozhodnutí nevěsty, jsou na ně zvědavy všechny ženy na svatbě. Nevěsta proto nemůže podcenit výběr modelu, který jí padne a bude se v něm přitom cítit skvěle a přirozeně. S výběrem vhodných šatů Vám u nás poradí vyškolený personál s mnohaletou praxí.

Navštivte nás a vyberte si svatební šaty, které vám padnou!